Jmenuji se David. Je mi 25 let, svatební fotografii se věnuji čtvrtým rokem na plný úvazek.

S největsí pravděpodobností jsem jeden z nejmladších profesionálních fotografů v Karlovarském kraji, ale na věku přeci nezáleží ne?

Svatbu se snažím zachytit vždy s dávkou emocí. Vyhledávám zajímavé momenty, kreativní pohledy a nápady. Vždy se snažím být nenápadný a příliš nezasahovat do Vašeho velkého dne.

Fotím na nejostřejší a nejsvětelnější objektivy na trhu, protože mi záleží na výsledné kvalitě. Ikdyž se často setkávám s větou “na technice nezáleží”,  věřte, že záleží. Určitě Vám to mnoho fotografů potvrdí. Na svatby jezdím vždy vybavený 2 fotoaparáty, kdyby se jeden z nich rozbil, stále jsem schopný svatbu plnohodnotně dofotit.

Každá odevzdaná fotografie je upravená a vždy se snažím v rámci objednaného balíčku odevzdat ucelený příběh.

Jsem z Karlových Varů, velmi často se nacházím i v Plzni. Není ovšem problém objednat si mé služby po celé České republice.

Mimo focení svateb se věnuji projektu Smilefie. Smilefie je zábava, která vytváří tištěné vzpomínky během svatby. Definice této služby jedním slovem – fotobudka. Kdo podobnou službu zažil na večírku, svatbě nebo jinde, určitě potvrdí, že u fotobudky se odváže i ten, do kterého byste to nejméně řekli.

Pokud hledáte atrakci na zabavení hostů např. při společném focení novomanželů, nebo chcete vytvářet zábavnější společné fotky s hosty, je Smilefie rozhodně správnou volbou.

Každý si navíc odnese fotku hned ze svatby. Vytištěnou! A to nejen hosti, ale především Vy – novomanželé si odnesete fotoalbum, do kterého Vám fotky přidávají hosté.

Fotky z fotobudky budete mít dříve než fotky od tatínka nebo dědečka. Online galerii obdržíte do 48 hodin po svatbě. Online galerie je samozřejmě zaheslovaná.

Při využití balíčku Standard nebo Premium obdržíte slevu 1 900 CZK na pronájem fotobudky.