Často kladené dotazy

Počet fotografií je vždy závislý na balíčku, ale i na celkovém konceptu svatby. Pokud se jedná o svatbu plnou zábavy a aktivit pro hosty, určitě můžete očekávat více fotek, než ze svatby, na které se převážně sedí.

Počet fotek dle balíčků:  Standard (přes 200 fotek), Premium (přes 300 fotek), Deluxe (přes 350 fotek)

Ano, všechny fotografie, které obdržíte, budou upravené.

Bohužel, fotografie ze svateb poskytuji pouze vytřídené a upravené. Prostě jen ty nejlepší z nejlepších.

Ano, určitě, pokud je to možné, doporučuji se před svatbou sejít. I přes to, že jsem z Karlových Varů, není pro mě problém sejít se s klienty i mimo Karlovarský kraj.

Předsvatební schůzka je důležitá z několika faktorů. Probereme si, jak vlastně celé focení probíhá, co nás společně čeká, jak docílit ještě lepších fotek, naplánujeme si společné focení a popřípadě také lokace.

Ano, při osobní schůzce podepíšeme také smlouvu, ve které jsou vypsané všechny náležistosti (cena, termín svatby, počet fotek, příjezd i odjezd, platební podmínky).

Fotografie obvykle zpracovávám 2 až 4 týdny, dle balíčku a vytíženosti.

Fotografie předávám na flashdisku. Popřípadě elektronicky a flashdisk poštou, v případě, že není možné se po svatbě sejít.

Obvyklý postup je takový, že pomocí webu poptáte focení na konkrétní datum. V případě, že jsem termínově k dispozici, je možné si termín závazně rezervovat. Následně nás čeká osobní schůzka, podepsání smlouvy a pak svatbáá. 🙂

Za svojí prací si stojím, proto mimo smlouvy nepožaduji žádné peníze předem.

Platit je možné buď hotově, při osobním předání fotografií nebo na účet se 14ti denní splatností. Za mé služby obdržíte samozřejmě fakturu.

Aktuálně jsem přešel z Canonu na bezzrcadlovky značky Sony. Fotoaparáty mám dva, kdyby jeden z jakékoliv důvodu odešel, stále mohu dál fotit.

Objektivy využívám Carl Zeiss a Sigma Art. Fotím převážně na pevné objektivy z důvodu lepší ostrosti a světelnosti.

Fotím na techniku v hodnotě přes 250 000 korun.